Specyfik Fans '02

Dołączył: 22 Lis 2003
Posty: 70

Skąd: ---Je(L)oNkI---

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 6:53 am    Temat postu: GKS Świt Warszawa - Ożarowianka Ożarów Maz.

3 maja we wtorek najprawdopodbniej o godz 11.00 Świt rozegra 4 pod rząd mecz u siebie tym razem przeciwnikiem Świtu będzie drużyna z Ożarowa Mazowieckiego - Ożarowianka.
Ożarowianka to drużyna która Świtowi zawsze leżała i Świt osiągał z nią zawsze dobre wyniki na potwierdzenie wynik z jesieni to 3:0 dla Świtu na wyjeździe.
Więc za faworyta trzeba uznac Świt który ostatnio gra dobrą piłke.
Świt który obecnie zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 31 pkt, u siebie na 11 meczy: 4 wygrał 5 zremisował 2 przegrał bramki: 19-16
Ozarowianka zajmująca 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 29 pkt, na wyjazdach rozgerała 11 meczy: 4 wygrała 1 zremisowała 6 przegrała bramki: 17-33
Jeżeli Świt zagra podobnie jak z Raszynem nie powinien mieć kłopotów z pokonanie Ożarowianki a wtedy odskoczymy Ożarowiance i utrzymamy 5 miejsce w tabeli co dobrze rokuje przed przyszłym sezonem.
Miejmy nadzięję że Świt utrzyma dobrą passę meczy z Ożarowianką i wygra.

2-1 albo 3-1

Ostatnio zmieniony przez Piszu dnia Wto Maj 03, 2005 6:54 pm, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pią Maj 06, 2005 8:18 pm    Temat postu:

Kurwa! to sobie sami sprawdzajccie!! na 90minut.pl było że cała kolejka rozgrywana jest 3 maja!! to sprawdziłem tylko godzinę i była 16!! nie moja wina że źle było podane na 90minut.pl , a i chuj z tego że wiedzieliście że mecz 4 i tak z was nikt nie przyszedł więc po co pierdolenie: ... nie wystawiaj kogoś na muke??? dużo się nachodziłeś z tego ze meczu nie było

Miłosz

Posty: 166

PostWysłany: Pią Maj 06, 2005 9:26 pm    Temat postu:

Na Oświatowej w połączonych siłach z tomalem i kecajem zjawiliśmy się po 15minutach od 'rozpoczcia meczu' a trafiliśmy na mecz młodzików. Myślałem ze twoje info jest sprawdzone w klubie a nie na podstawie 90 minut. Rolling Eyes