PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 9:00 am    Temat postu: Świt 90 do boju!!!

PostWysłany: Śro Lut 22, 2006 8:52 am    Temat postu: DO BOJU !

2005 - 7 m-ce
2006 - 1 m-ce ?
Zorro

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 9:10 am    Temat postu: Będzie lepiej !

Grajcie piłą, jak najwięcej podań a potem bomba i strzał to proste. Grać całą drużyną a nie indywidualnie !!! Zawodnik kóry strzela gola - strzela go dla całej drużyny !! Warto o tym pamiętać i nie myśleć w trakcie gry o wyniku ale o grze w piłkę. Cieszcie się piłką !!!
Leans

PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 8:32 am    Temat postu: SWIT CZARNYM KONIEM

Myślę, że 8 punktów dzielącą młodą drużynę to niewiele i są szanse na odrobienie tym bardziej że zespół jest zgrany, gra coraz lepiej i pała rzadzą rewanżu, szczególnie na Drukarzu, Pradze, Bobrze i Sarmacie jak te mecze zakończą się zwciestwem to awans pewny, tymczasem trzeba wysoko ograć Kamionek bo bramki mogą sieliczyć. Nie można ich lekceważyć, tylko zagrać na całego ! Do boju cała paką !
Walenty

PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 8:36 am    Temat postu:

Swit 90 to naprawdę dobry zespół, trzeba w nich inwestować i zachecać bo słyszałem że po tym sezonie część chce zawiesić korki na haku...Szkoda byłoby cieżkiej pracy trenerskiej...i tylu lat wyrzeczeń!
Edek

PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 9:37 am    Temat postu: WIERZĘ W NICH MOCNO !

Przygotujmy sie na niespodziankę !
Fanki Świtu !

PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 9:39 am    Temat postu: DZIEWCZYNY ZA WAMI TRZYMAJĄ !

Grajcie drużyną i nie myślcie o wyniku tylko bawcie sie ! Pozdrawiamy was !
Zebra

PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 9:48 am    Temat postu: Nareszcie jest zespół z charakterem !

Wszystkie sparringi wygrane - to jest coś !

Wentylek

PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 9:51 am    Temat postu: NAPRAWDE GRAJĄ CORAZ LEPIEJ !

BRAWO SWIT !
Andrew B.

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 8:05 am    Temat postu: Zaczęli od porażki...

Wprawdzie pierwszy mecz Świt przegrał z liderem Dębem Wieliszew 0:4 ale do przerwy było 0:0 a po przerwie szereg błędnych decyzji trenera (zastępującego Świstaka) doprowadziło do utraty 4 goli ( w tym dwóch z winy sędziego). Widać było brak sparringów a nowe nabytki wprowadzone po przerwie: Szczołek i Widawski nie oszołomili publiczności i niewiele pokazali. Kierujący grą Pawlak Tomek tylko w I-szej połowie spełniał swoją rolę a później siadł kondycyjnie. Brakowało strzałów po każdej akcji. Dobrze zagrał Olaf i początkowo bramkarz Prycin. Widać było brak Wani Michała i Urbana Marka. Słabiutko grali Kazimierczak i Szwarcewski. Deresz popełniał wiele błedów jednak starał się je naprawiać. Nawrocki Piotr grał bardzo poprawnie zaś drugi Nawrocki Olivier wszedł na 15 minut i poza kilkoma niezłymi pościgami nie zdążył wiele w krótkim czasie pokazać. Kwiatkowski trafił w poprzeczkę i to było wszystko na co tego dnia było go stać, choć biegał dużo. Słabo grał Kościelecki Maciej a jego imiennik Muśnicki nie porafił wykorzystać 2 sytuacji 100%, co przełożyło się na wynik meczu. Fatalny wręcz był sędzia, który uznał bramkę po faulu na naszym bramkarzu w polu 5 m oraz drugą ze spalonego i poza tym robił liczne błędy po obu stronach !\
Wierzymy jednak ze w kolejnych meczach chłopcy zmobilizują Crying or Very sad się i zagrają tak jak naprawdę potrafią !!!!!!!!!!
MASA

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 11:22 am    Temat postu: BRAK PORZĄDKU !!!

Dlaczego nie powiadomiono chłopaków o meczu z Wisłą ! Pewnie niektórzy bali się że nie zagrają ! Egoiści wstrętni. Wisła jest słaba ale to nie oznacza, żeby nie zabierać 18-tki tylko 12...Bez sensu albo jesteśmy razem albo dostajemy w tyłek. Amen.