Specyfik Fans '02

Dołączył: 30 Sty 2004
Posty: 67

Skąd: Jelonki

PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 8:53 pm    Temat postu: Podsumowanie Rundy Wiosennej

Moim zdaniem piłkarze grali słabo a wiemy ze mogą grać lepiej
A my zaprezentowalismy sie nawet niezle - po raz pierwszy mielismy kilka rac odpalonych w tym sezonie i kartony w ostatnim meczu i na wyjezdzie na Olimpii . I tradycyjnie wulkany , serpentyny,.
Oceniajmy takimi kryteriami :
1. Najlepszy mecz w wykonaniu piłakrzy ?
2. Najlepsza frekwencja na stadionie i najwiekszy młyn u siebie ?
3. Najlepsza oprawa na wyjazdach ?
4. Najlepsza frekwencja na wyjazdach i najlepszy doping na wyjazdach ?
5. Najleszpy doping u siebie ?

no tak na letnie upalne dni mozecie odpowiedziec i powspominać !!!
Prezes huj !!!!!!!! Laughing

Tomal

Posty: 67

PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 8:59 pm    Temat postu:

1. Cięzko powiedziec bo nie pamiętam takiego meczu ale chyba w pp ze Zniczem wygranym 1:0.
2. Największa frekwencja zgedów i ludzi z osiedla to mecz z Radomiakiem nawet Panowie z Policji wybrali sie na ten mecz . I nasz największy młyn u siebie 22 osoby.
3. Najlepsza oprawa to w Lesznie i Zielonkach.
4. Najlepsza doping to w Zielonkach a, frekwencja na Olimpii 18 osob ( ale za to hujowy doping.
5. Chyba na Radomiaku ale u siebie doping jest na jakims poziomie.

Chociaz ja dolaczylem sie do grupy w meczu z Przyszłościa to powiem tak:
1. Co do gry pilkarzy wypowiadac sie nie bede ale moim zdaniem mecz z Przyszloscia byl dobry w wykonaniu gazowniczych pilkarzy poniewaz remis 1:1 do przerwy z LIDEREM jest chyba sukcesem i ogolnie ladnie sie bronili lecz im sil do konca nie starczylo...
2. Z tego co wiem i z relacji Drązka wynika ze Radomiak (oczywiscie bylo z 500 osob bo Drążek widzial podwojnie po Fraterze... Wink )
3. Ze zdjec wynika ze Leszno no i ja wiem ze Zielonki (jeszcze czuje ta radosc jak nasi władowali im brame i to wybieganie na boisko... Laughing )
4. Frekwencja - Olimpia, doping to oczywiscie Zielonki bo tam praktycznie caly czas spiewalismy bez przerw!
5. ??? Napewno nie na Sagicie Wink Mysle ze Radomiak no bo to juz jest prawie Liga MIstrzow na Oswiatowej Wink
PZDR

Twardy

Dołączył: 22 Lis 2003
Posty: 70

Skąd: ---Je(L)oNkI---

PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 10:53 pm    Temat postu:

1. Najlepszy mecz w wykonaniu Świtowców to dla mnie bezsprzecznie wygrana 5:0 z Piasecznem )4liga w PP również dobrze zagrali z Naprzodem u siebie 3:3
2. Osób najwięcej na Radomiaku ale to nie powinno tu się znaleźć bo każdy to napisze bo to fakt!! Ale oprawa co do meczu siebie to myśle że ze Zniczem była lepsza!
3. Leszno
4. Frekwencja to wiadomo Olimpia ale doping najlepszy w Zielonkach bez przerwy bez patrzenia na wynik!! w Lesznie też był bardzo dobry doping!
5. Tu niewiem niezły był w 2 połowie z Milanem dobry był też z Radomiakiem i o ile pamiętam ze Zniczem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SPECYFIK FANS '02 Strona Główna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)